تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نمایندگی فایروال سوفوس
پوشش داکرومات چیست
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
yummynotes
Best Ever Lotus Biscoff Mug Cake Recipe
yummynotes
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی


سیب سلامت - جراح و متخصص لاغری کیست؟ s

سیب سلامت - جراح و متخصص لاغری کیست؟

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 3060
» بازديد ديروز : 1402
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 4461
» بازديد سال : 3059
» بازديد کل : 8182
» اعضا : 0
» مطالب : 1947

جراح و متخصص لاغری کیست؟


تاریخ انتشار پست : 1398/9/6 بازدید : 68

به طور خلاصه، به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحی، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحی برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری

از جمله بهترین جراحان لاغری:

دکتر علی امیراحمدی در سال 1371 در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز پذیرفته شد. سپس، رشته جراحی عمومی را برای مقطع تخصص در دانشگاه علوم پزشکی شیراز انتخاب نمود. در همان سال ها، ایشان به عنوان دانشجوی نمونه برای فراگیری جراحی لاپاراسکوپی گزینش شد و تنها فرد ذی صلاحی بود که در بیمارستان های نیروی انتظامی، جراحی های لاپاراسکوپی را انجام می داد. به طوریکه، در طول سه سال، بالغ بر 120 جراحی لاپاراسکوپی موفق را در کارنامه خود ثبت کرد.

دکتر طاها عنبرا متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته در تهران می باشند و سال های متمادی در زمینه جراحی چاقی، لاپاراسکوپی و دیگر انواع جراحی فعالیت داشته اند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران بوده و در سال 2012 برگزیده ی کنگره ی بین المللی لاپاراسکوپی در بروکسل شدند. دریافت مدرک MIC از آمریکا، european scholl mis از بلژیک، euromi ایتالیا و دانشگاه شانگهای چین، از دیگر مدارک و افتخارات او در این زمینه می باشد. ایشان در سال 1395 به عنوان پزشک نمونه در زمینه اخلاق و در سال 1393 به عنوان پزشک نمونه نظام پزشکی و همچنین خیر نمونه سال انتخاب شدند. تاسیس بخش جراحی بیمارستان بین المللی تبریز از دیگر خدمات این پزشک موفق و پر تلاش بوده است که خود ایشان ریاست بخش را به عهده دارند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد